Collection: Fruit
-
Bananas - One Bunch
Regular price $2.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.99 USD -
Clementines - 3 lb. Bag
Regular price $8.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.99 USD -
Macintosh Apples - 3 lb. Bag
Regular price $6.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.99 USD -
Sold outMacintosh Apple
Regular price $1.49 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.49 USDSold out -
Sold outFuji Apple
Regular price $1.49 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.49 USDSold out -
Grapefruit
Regular price $1.29 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.29 USD -
Anjou Pear
Regular price $1.29 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.29 USD